- montáž kovaných brán, bránok a plotových dielcov -

Montáž - kovaných brán, bránok a dielcov


Montáž kovaných brán, bránok a plotových dielcov:

K montáži kovaných brán, bránok a plotových dielcov dodávame kompletné uchytenie, takzvané skoby a šróby, ktoré sa šrobujú do stĺpového murika o ktorý bude plotový dielec uchytený. V prípade kovaných brán a bránok dodávame nastaviteľné závesy, za pomocou ktorých môžeme podľa potreby nastaviť požadovaný doraz a tým dosiahnuť presné osadenie jednotlivých krídiel brán.

Naše kované výrobky sú vyrábané s presnosťou na milimeter a preto ich montáž je ľahko zvládnuteľná, takže montáž zvládne aj priemerne zručný kutil. V prípade samozamerania (zákazník si zameranie zrealizoval sám), neposkytujeme montáž a osadenie brán, bránok a plotových dielcov našimi pracovníkmi.

Cena zamerania, dovozu a montáže sa dojednáva individuálne s každým zákazníkom, kde záleží od veľkosti objednávky a vzdialenosti dodania a montáže tovaru.


Montáž samonosných posuvných brán:

K príprave montáže samonosnej posuvnej brány, dodáme podrobný nákres (výkres), uchytenia a zabetónovania montážnych kotiev a pomocného stĺpa, ktoré si musí zákazník pripraviť (zabetonovať) sám, ešte pred samotnou montážou samnosnej posuvnej brány.


Dodacia doba kovaných výrobkov

kované výrobky bez pozinkovanie (zákl. náter + vrchná čierna) - 6 až 8 týždňov,
kované výrobky s pozinkovaním (pozinkovanie + vrchná čierna) - 6 až 8 týždňov.

Materiál použitý na tejto stránke je vlastníctvom jeho pokytovateľa, ako i jeho obchodných partnerov a bez súhlasu jeho či ich osoby sa nesmie ďalej šíriť, akýmkoľvek spôsobom. Všetky práva © 2009 sú vyhradené.